film

Kino Zamek: SPACER Z ANIOŁAMI

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 23.09.2021
O której godzinie?
19:30
Za ile?
12-14 zł
Opis wydarzenia
Święto polskich filmów w Kinie Zamek – to filmowe wydarzenie skierowane do miłośników polskiego kina, na które już we wrześniu zaprasza Kino Zamek w Szczecinie. Wśród starannie wybranych propozycji, w programie przeglądu znajdzie się wiele wartościowych filmów fabularnych i dokumentalnych, które będą miały swoje szczecińskie premiery kinowe.

 

SPACER Z ANIOŁAMI – szczecińska premiera

dokumentalny, Polska 2021 (84 min)

Reżyseria: Tomasz Wysokiński

W RPA nagminnie znikają dzieci. Często kryją się za tym zorganizowany biznes, lokalna zmowa milczenia i mrożące krew w żyłach historie. Jerry, który od czasów dzieciństwa walczy ze swoimi demonami, podejmuje próbę odnalezienia dziewczynki z Soweto, porwanej przed kilkoma laty. Droga, którą musi przejść bohater, wiedzie przez slumsy i szemrane ulice, a także śladami apartheidu, miejscowych kultów religijnych i osobistych wspomnień. Podbijane hipnotyczną muzyką Pawła Mykietyna prywatne śledztwo, a zarazem głęboka podróż wewnętrzna, zaprowadzą nas do samego jądra ciemności.

Komentarze
~Zielona wyspa
23.09.2021 17:29

Adrenochrom. Robota elit

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję