inne

Kino Zamek: Kurier

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 26.05.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
od maja nowe, niższe ceny biletów: 14 zł, 12 zł (ulgowy), 10 zł (dla grup zorganizowanych - od 10 osób)
Opis wydarzenia
Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”, to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego Kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”: „Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych”.

Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów. Pośród międzynarodowej obsady filmu: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer” w reżyserii Łukasza Palkowskiego), Patrycja Volny („1983” – pierwszy polski serial Netflixa) oraz plejada polskich gwiazd Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz.

Kurier

2019, Polska, historyczny, sensacyjny, 114 min

reżyseria i scenariusz: Władysław Pasikowski

obsada: Philippe Tłokiński, Bradley James, Patrycja Volny, Julie Engelbrecht, Grzegorz Małecki, Michael Terry, Rafał Królikowski

 

Kino Zamek działa w historycznych zamkowych murach i jest kameralną, jedną z najmniejszych sal kinowych w Polsce. Seanse odbywają się bez reklam!

Uwaga! Nowe, niższe ceny biletów: 14 zł, 12 zł (ulgowy), 10 zł (dla grup zorganizowanych - od 10 osób).

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję