film

Kino Zamek: BIAŁY POTOK

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 23.09.2021
O której godzinie?
17:00
Za ile?
12-14
Opis wydarzenia
Święto polskich filmów w Kinie Zamek – to filmowe wydarzenie skierowane do miłośników polskiego kina, na które już we wrześniu zaprasza Kino Zamek w Szczecinie. Wśród starannie wybranych propozycji, w programie przeglądu znajdzie się wiele wartościowych filmów fabularnych i dokumentalnych, które będą miały swoje szczecińskie premiery kinowe.

 

BIAŁY POTOK – szczecińska premiera kinowa

komedia obyczajowa, Polska 2021 (79 min)

Reżyseria Michał Grzybowski

Obsada: Marcin Dorociński, Dobromir Dymecki, Agnieszka Dulęba-Kasza

Komedia pomyłek o dwóch zaprzyjaźnionych małżeństwach. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie podporządkowane pracy i drugiej ciąży. Mieszkający po sąsiedzku Kasia i Bartek borykają się z poważnymi problemami finansowymi. Niespodziewanie dla wszystkich podczas kłótni Kasia wyjawia mężowi, że łączy ją coś więcej z Michałem... Przyjaźń i miłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania. Zależności uczuciowe i finansowe oraz niewinne z pozoru kłamstwa nakręcają spiralę nieporozumień. Emocje sięgają zenitu. Na dodatek w małżeński spór angażują się windykatorzy, policja oraz wścibski sąsiad. Chaos narasta mnożąc zabawne sytuacje aż do finałowej tragedii, która okaże się szansą dla obydwu małżeństw – ratunkiem dla ich relacji.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję