spektakle i opery dla dzieci

Kamil Żongler: „Jarzyna” – spektakl z elementami sztuki cyrkowej dla dzieci

foto: materiały prasowe DK 13 Muz

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 18.10.2020
O której godzinie?
15:30
Za ile?
15 zł
Opis wydarzenia
Zaskakująca i pełna eksperymentów historia pewnego klauna, który postanowił… coś ugotować. Brak mu doświadczenia kulinarnego, więc nie bardzo wie jak, co i jak się gotuje, ale to nie jego jedyny problem, bo są jeszcze warzywa… wroga i nielubiana przez wiele dzieci materia! Może coś zjemy, a może wyjdziemy głodni ze spektaklu... Na zabawny spektakl dla małych niejadków zaprasza Kamil Malecki.

 

Kamil Malecki - performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze zdwojoną siłą.

 

Udział dziecka w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w spektaklu odbywa się bez butów (dzieci).

Czas trwania spektaklu: 45 min

Miejsce: Sala Kominkowa.

Bilety: dziecko 15 zł / opiekun 15 zł, dostępne na www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT - Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1432027127186783/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję