koncerty inne

JUBILEUSZ I WARZENIA PIWA w Browarze pod Zamkiem

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Browar pod Zamkiem, ul. Panieńska 12
Kiedy?
Czwartek, 16.01.2020
O której godzinie?
19:00
Opis wydarzenia
Już 16 stycznia 2020 Browar pod Zamkiem będzie świętować jubileusz PIERWSZEGO WARZENIA PIWA. Będzie mnóstwo niespodzianek. Start o 19:00.

 

W programie:

- PREMIERA PIWA!

Czym byłby JUBILEUSZ PIERWSZEGO WARZENIA PIWA bez premiery nowego. Podczas wieczoru będziecie mogli spróbować najnowszego piwa, które przygotowujemy dla Was już od dawna. Będzie to ciemne piwo, aromatyczne, ale nie zdradzimy nic więcej. O smaku przekonacie się sami podczas naszego jubileuszu.

- KONCERT GRUPY THE SIX

Podczas jubileuszu zagra wspaniały zespół młodych muzyków The Six. W ich repertuarze znajdują się własne, akustyczne aranżacje hitów wszech czasów oraz z ostatnich lat, zarówno z polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. The Six to prawdziwa skarbnica talentów. Zespół tworzy 6 osób z ogromnym doświadczeniem muzycznym oraz z pasją do grania dobrej muzyki. Jeden z wokalistów grupy The Six - Maciej Mazur wziął udział w produkcji telewizyjnej znanego programu The Voice of Poland 9. Podczas przesłuchań w ciemno zachwycił jury. Udało mu się odwrócić wszystkie fotele! Maciej mógł wybrać jednego z czterech trenerów The Voice of Poland. Zdecydował, że dalej poprowadzi go... Grzegorz Hyży!

- WARSZTATY "Jak powstaje piwo?"

Warsztaty poprowadzi utytułowany piwowar Browaru Pod Zamkiem - Jarosławem Jurga.

Przygotowaliśmy wraz z Pivnym Szczeciniem dla Was specjalne warsztaty, podczas których będziesz można zwiedzać & degustować. Warsztaty zaczynamy spacerem i kończymy w Browarze Pod Zamkiem. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy otrzymają pamiątkowy Certyfikat ukończenia pierwszego etapu wtajemniczenia w proces warzenia piwa oraz pamiątkowy kufel Browaru Pod Zamkiem.

Dodatkowo w cenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma degustacyjny pokal PIVNY SZCZECIN i mapkę - doskonałą, praktyczną pamiątkę.

Spacer oraz warsztaty kosztują 59 zł (w cenie wliczone są już degustacyjne pokale). Liczba uczestników spaceru jest ograniczona. Bilety można nabyć w w Centrum Informacji Turystycznej Visit Szczecin pl. Żołnierza Polskiego 20, tel.: 91 434 04 40.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję