koncerty klubowe

Rocker Live: Jesienni

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 06.07.2018
O której godzinie?
21:00
Za ile?
wstęp płatny
Opis wydarzenia
Rocker Live - koncerty live oraz najbardziej klasyczne z imprez Rockera. Zarówno dla stałych bywalców, jak i nowych fanów Rockera!

Zespół Jesienni to pełna energii, rockowego „pazura”, a zarazem subtelnego posmaku grupa. Covery w wykonaniu Jesiennych nabierają nowego, pełnego dynamiki przekazu. To „śmietanka” wyselekcjonowanych i specjalnie dobranych utworów, które poruszą nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Jesienni podczas koncertów oddają całą swoją energię, która wypełnia słuchacza i nie pozwala stać w miejscu. Grupa prezentuje najwyższy poziom artystyczny, co może potwierdzić gro znakomitych artystów, u boku których występowała.

A są to między innymi: Ewelina Flinta, Laday Pank, Perfect, Lombard, Trubadurzy, Armia, TGD, Deus Meus, Bony M, Leszcze, Oddział Zamknięty, Marek Torzewski, NENA czy zespół NICE. Nic innego nie pozostaje, jak tylko zanurzyć się w wir dźwięków i płynąć w nieznane po wzburzonych i okrągłych falach akustycznych. Jesienni to nie tylko muzyka. Jesienni to widowisko połączone z dobrą zabawą w doskonałym wydaniu.

 

 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję