klubowe

Jazzek & Cee Dee | klubowo na Wyspie Grodzkiej

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Wyspa Grodzka
Kiedy?
Sobota, 13.07.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Jeden wieczór i dwóch DJ-ów, których śmiało można nazwać legendami szczecińskiego clubbingu! 13 lipca zapraszamy Was na noc pełną świetnych brzmień z pogranicza house, disco, funk czy nawet soul.

 

CEE DEE - czyli Dawid Stryjewski na scenie szczecińskiej obecny od ponad 18 lat. Od zawsze blisko tanecznego house oraz gatunków pokrewnych. Niebanalny gust oraz selekcja są rozpoznawalne od wielu lat wśród szczecińskich klubowiczów. Nie boi się eksperymentować, wplatając żywe instrumenty w trakcie setów, we współpracy z artystami. Grał na wielu imprezach w Polsce oraz poza nią, w tym Ministry of Sound. Pojawiał się na lineupie z takimi osobistościami jak Fafa Monteco, Jeremy Sylverster, Leo Laker, VooDoo oraz rodakami DJ Jazzek, Matush, Haze, Da’Break, Moondeck, Monki. Laureat m.in. Big DJ Star. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach na rzecz szczecińskiej kultury klubowej.

JAZZEK - dj / producent ze Szczecina. Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funk, soul, house). W latach 1995-97 r. był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z New Music Art (Techno Dance Mission). W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC, gdzie był finalistą tego konkursu. Występuje również jako Mr. Jazzek z reprertuarem Electro Swing / Swing House - należy do elity dj-ów / producentów i jest prekursorem tego gatunku w Polsce.

 

13 lipca, sobota

wstęp wolny

Wyspa Grodzka

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/681819462254357/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję