jarmarki, festyny, pchle targi

Jarmark Bożonarodzeniowy

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 03.12.2021
O której godzinie?
14:00
Do kiedy?
Środa, 22.12.2021
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Przed nami prawie trzy tygodnie wypełnione świątecznymi zapachami, smakołykami i atrakcjami. W centrum miasta – Alei Kwiatowej, na placu Adamowicza, placu Lotników – przez cały tydzień, a w weekendy dodatkowo na Deptaku Bogusława, wystawcy będą oferować nam bożonarodzeniowy asortyment.

 

W niemal 70 drewnianych domkach będzie można zrobić kompleksowe zakupy. Z produktów świątecznych znajdziemy m.in. ryby, wędliny, miody, pierniki, ciasta, domowe przetwory, wyroby garmażeryjne. Będą też ciepłe napoje i przekąski: churrosy, zapiekanki, gorąca czekolada czy grzane wino. Nie zabraknie także pomysłów na świąteczne podarki: rękodzieło, ubrania, biżuteria, świąteczne ozdoby, wyroby z drewna czy unikatowe bombki na choinkę – wszystko to będzie można nabyć na jarmarkowych stoiskach.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko świąteczne przysmaki i rękodzieło, to także sporo atrakcji i zabaw dla całych rodzin. W weekendy o dobrą zabawę dla najmłodszych będą dbać najlepsi szczecińscy animatorzy, z kolei wieczorami na naszej scenie będzie można posłuchać świątecznych koncertów. Pomiędzy drewnianymi stoiskami będzie można też spotkać Świętego Mikołaja.

Pamiątkowe zdjęcie? Koniecznie! Na terenie Jarmarku pojawią się punkty foto, które doskonale będą prezentować się na fotografiach. Oprócz tego tradycyjnie zabłyśnie gigantyczna choinka na Placu Lotników, świąteczne oświetlenie oraz bożonarodzeniowe ozdoby. Będzie także Karuzela Wenecka, która zabierze najmłodszych w wesołą podróż.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 3 grudnia i potrwa do 22.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję