koncerty

Janusz Yanina Iwański

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 08.11.2018
O której godzinie?
19:00
Za ile?
25 zł (przedsprzedaż, bilety.fm), 35 zł (w dniu koncertu)
Opis wydarzenia
Janusz Yanina Iwański z zespołem w programie „Piosenki polskie. Ocalić od zapomnienia”. Już 8 listopada w Klubie Delta przy ul. Racławickiej 10.

Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych w kraju, a także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE. Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazz-rockowej formacji TIE BREAK.

Program koncertu składa się z utworów wykonywanych dawniej przez wybitnych twórców polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy utwory takich artystów, jak Krzysztof Klenczon, Czesław Niemen, Tadeusz Nalepa, Marek Grechuta, Mira Kubasińska czy Marek Jackowski. Podczas koncertu z pewnością pojawi się wiele niezapomnianych przebojów, a wsród nich BIAŁY KRZYŻ, MODLITWA, ŚWIAT W OBŁOKACH, OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA, OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA czy TOLERANCJA. Nie zabraknie oczywiście „Wielkiego podzielenia” oraz kilku innych autorskich piosenek z ostatniej płyty ‚,Kręci się”.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:

Dariusz Bafeltowski – gitary, głos (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)

Przemysław Pacan – cajon, instr. perkusyjne, głos (współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)

Agnieszka Djatri Kural – bass (współpraca m.in. z Markiem Jackowskim & The Goodboys, Warszal, Kingdom Waves)

 

Janusz Yanina Iwański z zespołem w programie „PIOSENKI POLSKIE, OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” | koncert

8 listopada 2018 r., godz.: 19:00

bilety: 25 zł (przedsprzedaż, bilety.fm), 35 zł (w dniu koncertu)

informacje: 91 46 47 923

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję