koncerty

Jam Session z Curcumą w Zoo

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 29.10.2021
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych doznań ze szczecińskim zwycięzcą Antyfestu, konkursu organizowanego przez największą rockową rozgłośnię w Polsce. Imprezę, mającą formę jam session, rozpocznie Curcumą, po raz pierwszy prezentująca w Szczecinie utwory z docenionej zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy płyty „Ona”.

 

Nie zabraknie nie tylko goszczących na największych listach przebojów hitów jak „Ziemia niczyja” czy „Nie zasypiaj”, lecz także nowych kompozycji, które ukażą się na drugim krążku szczecińskiej formacji. Kolejnym ważnym powodem spotkania będzie wspólne świętowanie urodzin Łukasza „Szurbo” Szulborskiego, wokalisty, tekściarza, współkompozytora i lidera kwintetu. Po krótkim koncercie zapraszamy wszystkich do wspólnego muzykowania, a całość wydarzenia zakończy się elektronicznym setem DJ-skim. Wydarzenie promuje specjalny koncert Curcumy, który już w grudniu w Szczecinie

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję