wystawy dla dzieci

Interaktywna wystawa "Zmysły w akcji"

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Galeria Kaskada
Kiedy?
Czwartek, 05.09.2019
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Sobota, 21.09.2019
Do której godziny?
21:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Między 5 a 21 września w Galerii Kaskada odbędzie się interaktywna wystawa "Zmysły w akcji". Przy 30 stanowiskach doświadczalnych zainteresowani będą mogli np. zbadać na własnym przykładzie, jak działa zmysł równowagi, wejść do linowej dżungli, przećwiczyć wzrok, wpatrując się w iluzje optyczne i wsłuchać się w dźwięk mruczącego kotła.

 

Nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza! Przekonają się o tym ci, którzy w dniach 5-21 września odwiedzą interaktywną wystawę „Zmysły w akcji”, zlokalizowaną w Galerii Kaskada. W pasażach Centrum na zwiedzających czekać będzie aż 30 stanowisk doświadczalnych. Wstęp jest bezpłatny, a wystawa będzie dostępna w godzinach otwarcia Galerii.

Poczuj, dotknij, zobacz

Sensoryczne zabawy nie tylko pobudzają zmysły, ale także doskonale edukują oraz spełniają funkcje terapeutyczne. Wizyta w Galerii Kaskada będzie więc okazją do aktywnego odkrywania nowych wrażeń i zrozumienia mechanizmów funkcjonowania organizmu człowieka. Przy 30 interaktywnych stanowiskach będzie można np. zbadać na własnym przykładzie, jak działa zmysł równowagi, wejść do linowej dżungli, przećwiczyć wzrok, wpatrując się w iluzje optyczne i wsłuchać się w dźwięk mruczącego kotła.

Wspólne poznawanie świata

Niektóre z eksponatów są skonstruowane tak, aby angażować w zabawę więcej niż jedną osobę. To doskonały sposób na integrację uczestników i naukę zespołowej pracy. Wystawa dedykowana jest także całym rodzinom – testowanie zmysłów to superpomysł na wykorzystanie wolnego czasu.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję