spotkania inne

Inspiration Day Szczecin 2017

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 16.09.2017
O której godzinie?
10:00
Za ile?
179 - 379 zł; bilety do nabycia na stronie www.szczecininspiruje.com.pl oraz bilety.fm
Opis wydarzenia
Już 16 września Szczecin ponownie będzie najbardziej inspirującym miejscem w Europie. Mówcy, dziennikarze, społecznicy, ludzie kultury i osobowości telewizyjne. Każdy inną drogą osiągnął sukces, każdy opowiada inną historię.
Przez ostatnie 2 lata odwiedziło nas niemal 2000 uczestników oraz 15 fantastycznych mówców z Jerzym Owsiakiem, Robertem Biedroniem, Beatą Pawlikowską, Mateuszem Kusznierewiczem na czele. W tym roku nasze zaproszenie przyjęły kolejne fantastyczne osobowości. Trzecia edycja Inspiration Day odbędzie się w szczecińskiej Operze na Zamku. Poza salą główną przygotowujemy sporo niespodzianek w różnych zakamarkach tego przepięknego miejsca. A teraz to, co najważniejsze, czyli pierwsze szczegóły wydarzenia:

• Jak co roku na scenie pojawi się (conajmniej) 6 fantastycznych gości.

• Pierwszym z nich jest ks. Jacek Stryczek - absolwent Wydziału Mechanicznego AGH, a następnie Papieskiego Uniwersytetu Teologicznego w Krakowie. Wieloletni duszpasterz akademicki. Prezes i pomysłodawca Szlachetnej Paczki - jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych. Laureat licznych nagród: 1. Edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii działalność społeczna; Społecznik Roku Tygodnika Newsweek, Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK; Wyróżniony Nagrodą Gentlemana roku 2014.

• Drugi gość to Jacek Walkiewicz - psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej.

• Trzeci gość to Jarosław Kuźniar - dziennikarz radiowy i telewizyjny. W pracy od szesnastego roku życia. Polskie Radio, Program Trzeci, Radio Zet, Tvn24, Tvn style, Tvn Onet. Marki mówią same za siebie. Zmieniał je, bo szukał więcej - wiedzy i pracy. Spotkał na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas zatrzymać się i nauczyć go zawodu: Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak. Wykładowca SWPS. Trener social media i marki osobistej. Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach. Szkoleniowiec – pomaga oswajać publiczne występy przed kamerą i widownią. Praktyk, analityk. Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com. Felietonista, komentator. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego – filologia polska, specjalność dziennikarstwo.

• Kolejny gość: Adam Pioch - założyciel klubów Toastmasters w Poznaniu i w Pile. Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem. Liczne sukcesy i osiągnięcia poznańskich klubów toastmasterowych są tego dowodem. Dzięki jego inspiracji rozwijają się także kluby w innych miastach. Na co dzień szkoleniowiec, trener oraz mentor wielu osób parających się pisarstwem i marketingiem internetowym. Wykłada na studiach MBA „Wystąpienia publiczne w biznesie” i „Storytelling w Biznesie”. W książce Pawła Tkaczyka pt. „Narratologia” w 13. rozdziale znajduje się opowieść „Pan Edward” jego autorstwa.

• Kolejni goście będą znani niebawem, przygotujemy też kilka stref, w których będzie można spotkać naszych gości specjalnych.

• Podczas całego wydarzenia odbędzie się wiele konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję