Pierwsze w historii Pogoni Szczecin trofeum jest na wyciągnięcie ręki. Został tylko jeden mecz. Finał przeciwko Wiśle Kraków na Stadionie Narodowym w Warszawie już 2 maja. Dwa dni wcześniej, 30 kwietnia, o godzinie 20:00 startujemy ze studiem na żywo, dzięki któremu odpowiednio przygotujecie się do tego sportowego widowiska. Co więcej, będziecie także mogli wziąć czynny udział w programie.

Nowość w naszym programie 

Już teraz zachęcamy czytelników i widzów portalu wSzczecinie.pl, by zarezerwowali sobie wtorkowy wieczór przed majówką i obejrzeli nasz przedmeczowy program. Zupełną nowością będą telefony na żywo. Widzom zebranym na Facebooku portalu wSzczecinie.pl (https://www.facebook.com/wszczeciniepl) udostępnimy numer telefonu, pod który będzie można zadzwonić, żeby połączyć się z naszym studiem. Nieodłącznym elementem naszych transmisji jest oczywiście czat, z którego nadal będzie można korzystać.

Rozgrzewka przed meczem sezonu

Przez 45 minut postaramy się przedstawić wam prawdopodobne składy. Prześledzimy dotychczasowe dokonania finalistów.

Wśród zaproszonych gości, którzy wezmą udział w naszym programie, będą m.in. byli piłkarze Pogoni Szczecin. Oni również przygotują swoje propozycje wyjściowych składów na ten mecz. Nazwiska gości ogłosimy na kilka dni przed transmisją.

Piłkarze Pogoni Szczecin wybiegną na murawę Stadionu Narodowego 2 maja. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00. Bardzo prawdopodobne, że dla piłkarzy Dumy Pomorza będzie to jedyna szansa na występ w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Właśnie dlatego starcie z Wisłą Kraków postrzegane jest przez kibiców jako najważniejszy mecz ostatnich miesięcy.