imprezy cykliczne jarmarki, festyny, pchle targi

Pchli Targ na Szczecińskim Bazarze Smakoszy

fot. materiały prasowe

Gdzie?
OFF Marina, ul. Chmielewskiego 18
Kiedy?
Niedziela, 28.08.2022
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 28.08.2022
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Szczeciński Bazar Smakoszy zaprasza na jedyny w okolicy pchli targ, który przez całe wakacje będzie gościć w OFF Marinie. Można na nim upolować prawdziwe perełki, w tym książki czy ubrania i drobne sprzęty AGD po nawet rękodzieło.

 

Co tydzień przez całe wakacje organizowany jest pchli targ, na którym każdy może się bezpłatnie wystawić. Jeżeli ktoś ma w domu rzeczy, które są mu już zbędne, zamiast je wyrzucać, może postąpić ekonomiczniej i ekologicznej, nadając im drugie życie. Wystarczy pojawić się w niedzielę na terenie OFF Mariny do godz. 11, aby móc się spokojnie rozstawić. Ważne, by mieć swój stolik czy krzesełko.

Nie trzeba się wcześniej zapisywać, na nowym szczecińskim pchlim targu można wystawiać się całkowicie za darmo. I naprawdę można przyjść ze wszystkim: ubraniami, zabawkami, książkami, biżuterią, małymi meblami, małymi sprzętami AGD i RTV.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję