Kolektyw Deep in My Soul zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego połączą się dwa muzyczne żywioły: deep i progressive z techno. Fanów tych brzmień usatysfakcjonują występy polskich i zagranicznych gwiazd. Impreza już w ten weekend w Hali Odra.

 

– Podczas tego wydarzenia doświadczycie niezwykłych doznań dla swoich zmysłów, pod względem muzycznym oraz wizualnym przy naszych dekoracjach. Przyjazna atmosfera pozwoli Wam przeżyć wiele wspaniałych uniesień – zapowiadają organizatorzy.

Mowa o pierwszej edycji imprezy Deep in My Soul, która w najbliższą sobotę, 28 maja, odbędzie się w Hali Odra przy bulwarze Maurycego Beniowskiego 5. Wydarzenie rozpocznie się na scenie GARDEN, następnie przeniesie się do środka, gdzie czekać będą dwie odmienne pod względem muzycznym i wizualnym sceny.

– Kolor niebieski symbolizuje wodę, muzykę deep i progressive. Kolor czerwony symbolizuje ogień, czyli muzykę techno – wyjaśniają organizatorzy i zdradzają, kto pojawi się na scenie:

– Pochodzący z Niemiec duet Kyau & Albert zagraj specjalnego seta z okazji 25-lecia działalności artystycznej. Będzie on wyjątkowy nie tylko z racji jubileuszu, ale też dlatego, że zaprezentują się w nim w odmianach muzyki deep i progressive. Jeżeli śledzicie ich ostatnią twórczość, to wiecie, o czym mówimy.

Dwie sceny i wielu artystów

Obok niemieckiego duetu na głównej scenie BLUE odwiedzający imprezę będą mogli usłyszeć lokalne akcenty, ale i premierowe występy zagranicznych artystów.

– Pochodzącego ze Szczecina świetnego producenta różnego rodzaju muzyki house: Milkwisha. Po raz pierwszy występującego w Polsce gościa z Pragi: Rado Van Bee (Blackout), który lubuje się w „Anjunowych” dźwiękach – wyliczają organizatorzy.

W progresywnych odsłonach zaprezentują się także 2Sher, Adam Sobiech oraz Maywave, a w nieco mocniejszych dźwiękach – Sasha Dubrovsky.

Drugą sceną zawładnie techno w szeroko pojętych odmianach, od melodic techno po hardtechno.

– Zagra weteran muzyki techno – Siasia (w secie Hybrid). Pojawi się znany pod względem produkcji bardziej z muzyki uplifting trance, ale grający wyśmienite technosety Arctic Moon – zachęcają organizatorzy. – Będą też świetni producenci tego gatunku: Max Tresher oraz Peter Fern – postać która jest i będzie od zawsze kojarzona ze szczecińską sceną muzyki techno – oraz grający świetne live Paul Gavronsky.

Pełen line up dostępny na stronie: https://www.facebook.com/events/474580067686573/

Specjalna strefa VIP

Bilety na wydarzenie dostępne są m.in. na stronie www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/deep-in-my-soul-projekt-odra-szczecin-11252/.

Wszyscy ci, którzy zdecydują się na zakup wejściówek GOLD czekają dodatkowe przywileje: osobne wejście na wydarzenie, osobna strefa GOLD z odrębnym barem i toaletą. Do dyspozycji będą mieli również strefę chill z muzyką organic/deep. Znajdzie się też coś na pragnienie i głód, czyli pięć dowolnych drinków oraz zimne i ciepłe przekąski. A na pamiątkę smycz DIMS – Projekt Odra.