W najnowszym odcinku naszego cyklu „Testujemy IKEA” sprawdzamy, czy używając artykułów z IKEA można szybko przygotować tort bezowy. Naszą testerką jest uwielbiana szczecińska blogerka – Hania Beza. – Przedmioty i sprzęty z IKEA znane są mi na co dzień zarówno z domu, jak i z mojej pracowni cukierniczej. To jedno z moich ulubionych miejsc, gdzie zaopatruję swoją bezową kuchnię – mówi Hania Beza.

IKEA w Szczecinie działa już od roku. Sklep stał się bez wątpienia jednym z ulubionych zakupowych celów mieszkańców naszego regionu. Przez cały czerwiec na klientów czeka mnóstwo interesujących promocji oraz urodzinowych atrakcji, w tym między innymi specjalny kącik z animacjami dla dzieci oraz urodzinowy wystrój, na tle którego można zrobić sobie zdjęcie.

W ostatnim odcinku programu „Testujemy IKEA” naszym gościem była Hania Beza. Buszując między regałami sklepu IKEA, sprawdzaliśmy, czy zakupione na miejscu przyrządy idealnie sprawdzają się podczas przygotowania urodzinowego tortu. Jak mówi Hania Beza, IKEA jest jej ulubionym sklepem, w którym wyposaża swoją kuchnię.

– W takich miejscach czuję się jak królowa życia. W takim sklepie można zrobić kompleksowe zakupy do kuchni, by przygotować idealne ciastko – mówi Hania Beza. – Jeżeli chcecie dobrze upiec bezę, najlepiej zrobić to na termoobiegu i w piekarniku, który ma szyby teleskopowe – zdradza nasza testerka.

Hania Beza chętnie odwiedziła również sklepik szwedzki IKEA. – Inspiracje smakowe również można znaleźć w sklepiku szwedzkim IKEA, gdzie można zakupić np. przepyszny syrop na bazie czarnego bzu – dodaje.

Odwiedzając sklep IKEA dobrze mieć ze sobą listę zakupów. – Mamy dwie opcje: kartkę i ołówek od IKEA albo naszą aplikację, gdzie można stworzyć listę zakupów i sprawdzić dostępność produktów w konkretnym sklepie – mówi Alicja Czarnowska ze szczecińskiego sklepu IKEA.

Urodzinowe atrakcje w IKEA Szczecin:

1. Promocja 50,- rabatu na następne zakupy za każde 500,- wydane na wszystkie meble i akcesoria;

2. Oferty Urodzinowe dla Klubowiczów IKEA FAMILY które znajdują się na naszej lokalnej stronie: Specjalne Oferty Urodzinowe dla Klientów Ikea Family - IKEA

3. Weekendowe atrakcje dla dzieci - z tygodnia na tydzień te atrakcje są inne

4. Promocja -15% na wszystkie produkty serii DAIM