spektakle i opery inne

Impro z Krypty w Zamku

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 16.02.2018
O której godzinie?
21:30
Za ile?
25 zł
Opis wydarzenia
Kolejna odsłona Klubu Komediowego "Impro". Wystąpi Grupa Improwizacji „Impro z Krypty”.
Grupa Teatru Improwizowanego "Impro z Krypty" tworzy przedstawienia „tu i teraz”. Dzięki współpracy z widownią na gorąco powstają „bachanalia bez wspomagania”, które zdarzają się tylko raz i nigdy się nie powtórzą. Idąc do teatru po raz drugi na ten sam repertuarowy spektakl oglądacie po raz drugi to samo przedstawienie, które Wam się podobało. W impro jest zupełnie na odwrót, poza wspólnym mianownikiem: pozytywnej percepcji przedstawienia. Idąc po raz drugi, trzeci, piąty etc. na spektakl impro za każdym razem oglądacie zupełnie inne historie. I jeszcze jedna istotna rzecz. To Wy, widzownie bardzo często jesteście autorami pierwszego zdania scenariusza, na podstawie którego powstaje przedstawienie. To Wasze wizje i idee są kanwą dalszych historii, które rodzą się na Waszych oczach na deskach teatralnych.

Macie pomysł na spektakl? Zapraszamy do nas! Chętnie go dla Was zagramy! Od ręki!

Grupę Improwizacji „Impro z Krypty” tworzą aktorzy Teatru Brama, Teatru Pleciuga, Teatru Współczesnego w Szczecinie i Teatru Polskiego w Szczecinie, w skład której wchodzą m.in.:
- Wojciech Sandach
- Rafał Hajdukiewicz
- Paweł Niczewski
- Agata Kolasińska
- Adam Kuzycz Berezowski
- Maciej Sikorski
- Adrianna Janowska-Moniuszko
- Tomasz Lewandowski (fortepian)

Improwizacja teatralna to sztuka tworzenia scen komediowych (krótkich lub długich form teatralnych) bez wcześniejszego przygotowania. Sceny w znacznej mierze opierają się o sugestie publiczności, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnych, interaktywnych widowisk.

Klub Komediowy „Impro”
sala Kina „Zamek” (wejście A z dużego dziedzińca, I p.)
bilety: 25 zł
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję