sport

II Szczeciński Bieg Niepodległościowy

foto: materiały prasowe

Gdzie?
bulwary
Kiedy?
Poniedziałek, 11.11.2019
O której godzinie?
17:00
Za ile?
49 - 59 zł
Opis wydarzenia
11 listopada 2019 odbędzie się drugi Szczeciński Bieg Niepodległościowy.

 

Przed nami sportowe świętowanie odzyskanie przez Polskę niepodległości. Ubiegłoroczny bieg pokazał, że taka forma celebrowania 100 lat wolności przypadła do gustu szczecinianom. W tym roku na czas biegu przeniesiemy się na bulwary. Tam w towarzystwie biało-czerwonych Dźwigozaurów uczestnicy będą mieli do pokonania 5-kilometrową trasę.

Bieg odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00.

W ramach wydarzenia na dystansie 5 km zorganizowane zostaną: marsz nordic walking oraz bieg. Na skwerze przy Nabrzeżu Starówka powstanie miasteczko biegowe, gdzie zostaną przygotowane: animacje dla najmłodszych, biuro zawodów, szatnia i muzyka na żywo.

Zapisy na wydarzenia odbywają się za pośrednictwem serwisu www.protiming24.pl. Od 2 do 15 października koszt udziału w biegu to 49 zł. Później cena wzrasta do 59 zł. Uczestnicy biegu otrzymają w pakietach startowych okolicznościowe koszulki z długim rękawem, a po przekroczeniu mety medale. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję