dla dzieci jarmarki, festyny, pchle targi wydarzenie online

Gwiazdka nad Łasztownią | koncert R. Leoszewski i Arfik | czytanie książek dla dzieci

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 05.12.2021
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Gwiazdka nad Łasztownią z grupą artystyczną ARFIK, to już tradycja. W niedzielne popołudnie, 5 grudnia, znów zabrzmi dziecięcy śpiew, znów Gwiazdka będzie nam zwiastowała nadejście magicznego czasu, pełnego refleksji, miłości i zrozumienia.

 

Jest jeszcze dodatkowa okazja do świętowania. W tym roku Arfik podaruje nam piękny prezent – nową płytę CD pt. „Nibyzima”. Właśnie piosenki i wiersze z tej płyty zaprezentuje w swoim gwiazdkowym programie artystycznym. Wydawnictwo jest częścią projektu „Scena Detaliczna 2021” dofinansowanego przez Miasto Szczecin. Autorem muzyki jest twórca Arfika – Ryszard Leoszewski, a słowa śpiewane i mówione napisała szczecińska pisarka i poetka - Barbara Stenka, związana z zespołem od 25 lat.

Czy „Gwiazdka nad Łasztownią 2021” będzie i tym razem wyjątkowa i niezapomniana? To zależy również od Was, dlatego przybywajcie z rodziną i przyjaciółmi. 5 grudnia o godz. 17.00 bądźmy razem! Dla najmłodszych dodatkowa atrakcja w postaci czytania dla nich bajek. A kto czyta? Niespodzianka!

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli nabyć bombkę Bożonarodzeniową z 9 edycji konkursu "Bombka Pełna Miłości". Datki ze sprzedaży bombek będą przekazane na cel charytatywny - leczenie Filipka Zeniuka, który ma ciężką i złożoną wadę serca oraz bardzo rzadką delecję obejmującą gen ASH1L.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję