koncerty

Grzegorz Kupczyk akustycznie

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 20.04.2018
O której godzinie?
19:00
Za ile?
35 zł; dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Kwiecień to wiosenny miesiąc ze świeżymi ciekawymi wydarzeniami! Specjalnie dla Was zaprosiliśmy do Starej Rzeźni znakomitego muzyka, który zachwyci wszystkich swoją twórczością.
Grzegorz Kupczyk w latach 1980-1989 oraz 1995-2007 był wokalistą grupy TURBO, w okresie 1988-1991 związany także z zespołem Non Iron, a od 1989 roku założyciel i frontman CETI, z którą to formacją współpracuje do dziś.

W programie koncertu znajdą się największe hity z okresu całej działalności artystycznej Grzegorza, a więc m.in.: Dorosłe dzieci, Smak ciszy, Jaki był ten dzień oraz Zwykły tramp. W czasie recitalu wykonywane są także własne interpretacje takich wykonawców, jak Demis Russos, Whitesnake, Led Zeppelin, Deep Purple czy Emerson Lake and Palmer. Podczas występów Grzegorza Kupczyka panuje wyjątkowa atmosfera, klimat wykonań oraz sposób aranżacji piosenek jest wyjątkowy.

Koncert odbędzie się w piątek, 20 kwietnia, o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia za pośrednictwem serwisu bilety.fm lub stacjonarnie w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni (poniedziałek-niedziela 12:00-18:00).Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję