festiwale

Festiwal Smaków Food Trucków

Gdzie?
Łasztownia
Kiedy?
Sobota, 19.06.2021
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 20.06.2021
Do której godziny?
19:00
Opis wydarzenia
Już 19 i 20 czerwca ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Łasztowni zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Meksyku, Chin, Gruzji, czy Hiszpanii. 

Nadejście wiosny to doskonały czas, by przywrócić wszystko do życia. Gdy wszystko powoli się zieleni, także food trucki wyjeżdżają w trasę i rozpoczynają sezon na smakowite festiwale. To ten moment, gdy ponownie będzie można rozkoszować się smakiem hiszpańskich churrosów, soczystych burgerów, pikantnych tacos czy aromatycznych chinkali. 

W tym roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach, belgijskich frytek czy tradycyjnych zapiekanek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą azjatyckie bułeczki baozi, węgierskie langosze, meksykańskie quesadille i tajskie wrapy. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! Churros z cukrem pudrem, owoce w czekoladzie i ciastka kominkowe to pozycje, których nie zabraknie na wydarzeniu.

Ze względu na panującą pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania panujących obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Strefa konsumpcyjna będzie rozłożona w sposób umożliwiający możliwie jak najmniej kontaktowe przebywanie na terenie wydarzenia. Stoły oraz elementy wspólne będą dezynfekowane na bieżąco. Do dyspozycji gości wydarzenia rozmieszczone zostaną płyny do dezynfekcji rąk. Uczestnicy powinni także mieć zasłonięte usta i nos poza czasem spożywania posiłków. Obowiązuje także zachowanie dystansu min. 1,5m w kolejkach do food trucków. 

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach! Strona wydarzenia: facebook.com/events/880455209478259

Co? XIV Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinie w ramach Pikniku nad Odrą

Gdzie? Łasztownia

Kiedy? 19-20 czerwca w godzinach 11-23 (sobota) i 11-19 (niedziela)

Partner:

Piknik nad Odrą

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję