imprezy cykliczne inne

FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych: I tak Cię kocham

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 18.04.2018
O której godzinie?
18:00
Za ile?
10 zł
Opis wydarzenia
W środę, 18 kwietnia, o godz. 18:00 Stowarzyszenie "in tractu" organizuje w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia kolejne spotkanie z cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych. Tym razem będzie można obejrzeć komedię "I tak Cię kocham".
Jeśli myślicie, że FEEL GOOD - Przegląd Kina Pozytywnego już się zakończył, a następny dopiero w październiku 2018, to macie trochę racji, ale... optymistyczne filmy będą na Was czekać w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia cały rok.

Tym razem zaprezentowany zostanie film "I TAK CIĘ KOCHAM" - świetny, słodko-gorzki obraz pary zmagającej się z dzielącymi ją różnicami kulturowymi, w miarę umacniania się związku. To naprawdę doskonałe kino w klimacie FEEL GOOD.

"I TAK CIĘ KOCHAM"
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2017
Reżyseria: Michael Showalter
Czas trwania: 115 minut
Napisy: polskie

Zapraszamy serdecznie na FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych będących rozgrzewką do drugiej edycji Przeglądu. Bilety w cenie 10 zł można kupować za pośrednictwem serwisu bilety.fm oraz przed seansem w Kubryku Literackim.

START PROJEKCJI: 18:00

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję