inne

FASH’N’ACT 2019

foto: materiały prasowe

Gdzie?
różne miejsca, szczegóły poniżej
Kiedy?
Środa, 17.04.2019
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Fash'n'act to coroczny charytatywny pokaz mody organizowany przez młodzieżową organizację Interact Szczecin International część Rotary International (największej światowej organizacji charytatywnej na świecie).

Fash'n'act to event, który łączy młodzież licealną ze Szczecina, umożliwia rozwijanie pasji i przede wszystkim niesie pomoc potrzebującym w kreatywny i nietuzinkowy sposób.

Co roku szczecińscy uczniowie mogą poprzez swoją pasję do projektowania, modelingu, czy organizowania eventów zbierać pieniądze na szczytny cel. Ta inicjatywa cyklicznie przyciąga setki widzów, partnerów i budzi duże zainteresowanie wśród mediów. Poprzednie edycje zakończyły się niekwestionowanym sukcesem, gdyż zaledwie dwie pierwsze edycje umożliwiły zebranie ponad 50 tysięcy złotych na cele charytatywne. Pieniądze co roku zbierane są za pośrednictwem internetowych zbiórek, ze sprzedaży gadżetów oraz biletów na pokaz. Głównym czynnikiem, który pomógł uzyskać tak wspaniały efekt jest po prostu serce wkładane przez szczecińskich uczniów, aby pomóc swoim rówieśnikom.

Fash'n'act to również przykład na to, że warto działać społecznie i przede wszystkim na to, że można to robić w każdym wieku! Wystarczy tylko chcieć! Głównym sloganem pokazu jest #modniepomagac! Fash'n'act to także największa akcja organizowana przez członków szczecińskiego Interactu, więc z pewnością młodzież będzie z roku na rok udoskonalać to wydarzenie.

Ambasadorami przedsięwzięcia od pierwszej edycji są: Sylwia Majdan i Michał Pawłowski.

 

Organizatorzy pokazu: Interact Szczecin International, Rotary Club Szczecin International

Partnerzy: Akademia Sztuki w Szczecinie

Dyrektor Kreatywny projektu: Weronika Łobejko

Mentor Artystyczny pokazu: Anna Gregorczyk

 

Castingi modeli do wydarzenia odbędą się w czterech szkołach:

08.04 15:30 XIII LO

10.04 16:30 II LO

15.04 16:00 VI LO

17.04 17:00 IX LO

 

DATA POKAZU FASH’N’ACT III: 16.06.2019

MIEJSCE: PAŁAC ZIEMSTWA POMORSKIEGO AKADAMIA SZTUKI (OBOK KASKADY)

ZBIÓRKA NA RZECZ 3 LICEALISTEK z Poradni Onkologii i Hematologii św. Mikołaja w Szczecinie

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/fashnact/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję