koncerty

EXEK | NUK! w Domku Grabarza

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 19.09.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
25 zł
Opis wydarzenia
Jedna z najciekawszych kapel australijskiego undergroundu w Szczecinie! Zespół EXEK wystąpi w Klubie Storrady w czwartek 19 września. Na scenie wesprze ich nowa siła szczecińskiego podziemia, grupa NUK! Zaprasza cykl Tego Słucham.


EXEK pochodzą z Melbourne i grają wyobcowany, zduszony, zniekształcony, eksperymentalny post-punk spod znaku takich grup jak PIL, Bauhaus czy współczesnego Exploded View (z którymi zresztą grali trasę po USA). Grupa przyjeżdża do Europy po raz pierwszy. Będą promować swój nowy, trzeci album "Some Beautiful Spacies Left". Znajdzie się na niej dużo paranoicznego transu i puchnącego w uszach basu. To muzyka do odczuwania klaustrofobii i agorafobii jednocześnie. Koncertowa odsłona EXEK jest bardziej brudna i chropowata - dają o sobie znać punkowe korzenie.

NUK! powstał jako odpowiedź na głód muzyczny po uśpieniu działalności Ułanów Kapitalizmu. W nowej odsłonie zadebiutowali w czerwcu tego roku, wcześniej wypuszczając epkę. Jeśli chodzi o łatki, to mała podpowiedź: wiercący się rock, adhd-jazz, noise-rock po przejściach, post-punk jutra, yass-ne.

Exek | Nuk!

czwartek 19.09, godz. 20.00

Klub Storrady (Domek Grabarza)

wstęp: 25 pln

Wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/360997024816608/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję