koncerty spotkania dla dzieci

Dzień ulicy Pocztowej z „Kamienicą w lesie”

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Pocztowa 19 – Kamienica w Lesie
Kiedy?
Sobota, 18.09.2021
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 18.09.2021
Do której godziny?
14:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
l Dzień na ulicy Pocztowej z „Kamienicą w lesie” to okazja, by zaprosić mieszkańców ulicy Pocztowej, ale i innych ulic, do poznania się i spędzenia razem czasu.

 

Od godziny 11.00 do 14.00 Monika Szymanik zaprasza na literackie spotkania ze szczecińskimi autorkami i autorami przed kawiarnią z książkami. Monika Wilczyńska poczyta swoją doskonale znaną już w Szczecinie książkę dla dzieci „Zamkowe Opowieści duszka Bogusia”. O swoich książkach dla dzieci „Wierszyki paluszkowe”, „Impro Frycek” „Ignacy Jan i jego plan” i innych opowie Kasia Huzar-Czub, Kinga Konieczny przedstawi dwa tomy „Figi”, Piotr Czypicki zaprezentuje publikację „Miasta i dzieci w drodze”. Będzie można zobaczyć również przestrzeń „Kamienicy w lesie”. Na zakończenie o 14.00 odbędzie się półgodzinny koncert Klaudii Hewuszt, która zagra na ukulele. Wydarzeniu będą towarzyszyły „Wędrujące drzewa”, które przywędrują na ulicę Pocztową z inicjatywy Szczecińskiego Ruchu Miejskiego, który ze swojej strony także przygotuje atrakcje dla mieszkańców.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję