sport inne

Dzień otwarty w Centrum Żeglarskim i promocja na kajaki

foto: Tomasz Seidler / materiały prasowe

Gdzie?
Centrum Żeglarskie przy ul. Przestrzennej 19
Kiedy?
Sobota, 20.05.2017
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Sobota, 20.05.2017
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki unijnym dofinansowaniom. Jedną z takich inwestycji jest szczecińskie Centrum Żeglarskie, które otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych już w najbliższą sobotę, 20 maja, od 9.00 do 18.00.
Największą atrakcją Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Centrum Żeglarskim z pewnością będzie możliwość wypożyczenia kajaka w okazyjnej, specjalnej cenie. Od godziny 9:00 do 18:00 wynajęcie sprzętu kosztować będzie tylko 8 złotych (niezależnie od czasu trwania rejsu). Uwaga – liczba kajaków jest ograniczona!

Odwiedziny w Centrum Żeglarskim mogą być także świetną okazją do zwiedzenia przystani, zapoznania się z ofertą edukacyjną ośrodka, obejrzenia jednego z najnowocześniejszych w Polsce schronisk młodzieżowych. To także szansa na skorzystanie z siłowni pod chmurką, przejście żeglarskiej ścieżki edukacyjnej czy zapoznanie się z wystawą fotograficzną „Ptaki ujścia rzeki Odry”. Wizyta nad jeziorem Dąbie pozwoli na podejrzenie codziennego życia przystani, na terenie której odbywają się regularne zajęcia żeglarskie i windsurfingowe, a tego dnia także szkolenie żeglarskiej reprezentacji Szczecina przygotowujące załogi do regat The Tall Ships Races.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję