koncerty inne

Dżem Session z CHANGO

foto: materiały organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 14.09.2018
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Uwaga! Wydarzenie zostało przeniesione do Piwnicy Kany! Wpadajcie na zamknięcie sezonu plenerowego na Łące Kany - przodownikiem sceny tego wieczoru będzie zespół CHANGO.

Jak zwykle moc atrakcji i wygibasów, świeże powietrze, gwieździste niebo i muzyka do godzin późnonocnych.

Tym razem zmieniamy jednak trochę pory - dżem zaczynamy o 20:00 i dużo szybciej też kończymy - bądźcie więc wcześniej, żeby złapać wszystkie dźwięki!

Chango, czyli czwórka szczecińskich muzyków - Szymon Drabkowski, Maciek Kałka, Borys Sawaszkiewicz i Kuba Fiszer - jako gospodarze dżemów gościli w Piwnicy już nie raz, więc nie trzeba ich przedstawiać. Razem z nimi multum innych artystów, na co dzień grających w różnych formacjach, ale przy spotkaniu w Kanie wszystko może się zdarzyć!

Gramy od 20, otwarci od 18, będą leżaki, orzeźwiające, zimne i pyszne napoje, kocyki na zmarźniętość i moc energii. Widzimy się pod sceną!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/939178289602435/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję