spotkania

DLA DZIECI: Premiera książki "Hamak ze stanika"

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 15.09.2018
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na spotkanie z autorką Barbarą Stenką i jej najnowszą książką "Hamak ze stanika". Tym razem głos mają dzieciaki!

"Przyznam się – oddałam głos moim Czytelnikom.

Każda taka młoda osoba to skarbnica spostrzeżeń, refleksji, przygód, wyobrażeń i wskazówek. Żebyśmy tylko my, dorośli, zechcieli zatrzymać się: posłuchać, pomyśleć, uśmiać się czy otrzeć łzę… Żebyśmy lepiej rozumieli. Pocieszyli. Potrafili poprowadzić, nie ograniczając wielkiej potrzeby wolności i tworzenia. Żebyśmy chcieli pomóc i podać rękę mniejszemu, słabszemu, zależnemu od nas. Te wypowiedzi – to nasze lustro; bez trudu odnajdziemy w nim odbicie naszych dorosłych czynów, słów, myśli i zamiarów."

Barbara Stenka - pisarka, poetka, autorka scenariuszy, słuchowisk i piosenek. Laureatka wielu konkursów: m.in.: ZaiKSu, Festiwalu Piosenki Aktorskiej i Radia Łódź. Współpracuje z Radiową Trójką i Polskim Radiem Szczecin. Od 22 lat pracuje z grupą artystyczną Arfik. Zdobyła nagrodę Złotego Kosy. Jej teksty umieszczane są w podręcznikach do nauki języka polskiego. Mieszka w Szczecinie. Jej powieść Masło przygodowe otrzymała I nagrodę w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Wstęp wolny, dla całych rodzin, dzieciaki 9+

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję