koncerty

Dikanda w Szczecinie: trasa XX-lecia | premiera CD „Devla Devla”

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 12.11.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
35 zł
Opis wydarzenia
Trudno w to uwierzyć, ale Dikanda tworzy, gra, śpiewa, rozwesela i rozrzewnia swoją publiczność od dwudziestu lat. Z tej okazji wyrusza w trasę koncertową z wieloma przystankami, jednocześnie promując swoją najnowszą płytę. Przystanie także u nas, w Szczecinie, w Teatrze Kana, gdzie tak naprawdę powstała, gdzie stawiała pierwsze kroki, gdzie stawała się rodziną. Wygląda na to, że to idealne miejsce, by zaśpiewać Dwudziestolatce „sto lat” na naprawdę wiele szczerych głosów. To będzie niezapomniany koncert.
bilety: 35 zł

Koncerty Dikandy to niezwykle emocjonalna podróż po etnicznych brzmieniach, żywiołowe spotkanie pełne energii, charyzmy, prawdziwych uczuć. Charakterystyczne dla Dikandy jest tworzenie nowych słów w tekstach utworów, w ten sposób powstał oryginalny język grupy − „dikandisz”. Najważniejszy w twórczości zespołu jest przekaz, który jest relacją między artystami a publicznością.

skład zespołu:
Ania Witczak − śpiew, akordeon;
Andrzej Fiś Jarząbek − skrzypce, śpiew;
Daniel Kaczmarczyk − instrumenty perkusyjne;
Piotr Rejdak – gitary;
Grzegorz Kolbrecki − kontrabas;
Kasia Bogusz − śpiew;
Szymon Bobrowski − trąbka

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję