spotkania

Diana Brzezińska zaprezentuje szczeciński kryminał "Będziesz moja"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 10.10.2019
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W cyklu "Debiuty" swoją debiutancką książkę „Będziesz moja” zaprezentuje Diana Brzezińska. Zapraszamy w czwartek 10 października 2019 o godz. 17.00 do Sali im. prof. Henryka Markiewicza. Spotkanie poprowadzi Mariusz Strzeżek.

 

O książce:

"Ada Czarnecka: rudowłosa profilerka z ciętym językiem, powszechnie znana jako leń o wyjątkowo niskiej empatii, notoryczna spóźnialska i miłośniczka seriali true crime.

Krystian Wilk: przystojny i ambitny podkomisarz, seryjny podrywacz, dla którego „mąż to nie przeszkoda”.

Połączyła ich praca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zagadkowa sprawa z Archiwum X i skomplikowana „przyjaźń”.

Szczecinem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca upodobał sobie młode, rudowłose kobiety i z niezwykłym okrucieństwem urządza swoim ofiarom specyficzną uroczystość przed śmiercią.

Trzeba działać szybko. Zostaje powołany zespół śledczy, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. Ich znajomość się zacieśnia. W końcu nic tak nie zbliża jak zbrodnia…"

Diana Brzezińska

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania obserwator rzeczywistości. Policzanka z dziada pradziada, aktualnie mieszkanka Szczecina. Charakterna miłośniczka dobrej literatury, amatorka jazdy konnej, zakochana w zmysłowych latynoskich rytmach. Pod pseudonimem Diane Rose wydała powieść obyczajową „Capre diem”, zyskując bardzo dobre recenzje czytelników.

O swojej nowej serii powiedziała: "Kryminałów na polskim rynku nie brakuje, to prawda, ale ludzie wciąż poszukują nowych nazwisk, nowych śledztw do rozwiązania. Moja powieść spodoba się zapewne czytelnikom, którzy lubią zagadki, tropy, a unikają stron przepełnionych jedynie krwawymi opisami miejsc zbrodni. Powieść jest zapowiedzią cyklu, a napięcie pomiędzy bohaterami przyciągnie czytelniczki".

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję