koncerty

DENNIS JONES

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 18.01.2020
O której godzinie?
21:00
Za ile?
przedsprzedaż 65 zł | w dniu koncertu 75 zł | studenci i uczniowie 50 zł
Opis wydarzenia
Dennis Jones to bardzo ceniony gitarzysta Blues z Los Angeles / USA. Zdobył bardzo prestiżową nagrodę konkursu International Blues Competition w Memphis, a na festiwalach krajowych i międzynarodowych zawsze fascynuje publiczność i doprowadza do owacji na stojąco.

 

Jones zachwyca fantastyczną grą na gitarze, która przywodzi na myślę muzykę Jimiego Hendrixa ze względu na jego moc i brzmienie. Jego teksty są aktualne i odnoszą się do faktycznych aspektów społecznych i politycznych.

Jego basista Cornelius Mims jest wielkim muzykiem. Z technicznego punktu widzenia znakomicie opanowuje i ekscytuje wspaniałą techniką gry kciukiem. Pracował już z Michaelem Jacksonem, Georgem Michaelem, Snoop Doggiem, Beyonce, Kennym Logginsem lub Natalie Cole.

Perkusista Raymond Johnson to elektrownia brzmienia groove. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z Chaką Khanem, Bobby Brownem, Michaelem Hendersonem lub Jeffreyem Osborne.

Dennis Jones po raz kolejny dał przykład i wskazał drogę do cudownej nocy muzyki bluesowej. Top act!

Skład:

Dennis Jones – gitary, wokal

Cornelius Mims – gitara basowa

Raymond Johnson – perkusja

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję