Czwartki Social Media

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 16.04.2015
O której godzinie?
15:30
Do kiedy?
Czwartek, 16.04.2015
Do której godziny?
17:00
Opis wydarzenia
Gwiazdy YouTuba doradzą szczecinianom jak zrobić karierę w sieci „Czwartki Social Media” to największy cykl spotkań w Szczecinie dla wszystkich pasjonatów nowych mediów i marketingu. W najbliższy czwartek z gośćmi spotkają się gwiazdy YouTuba aby podzielić się swoją wiedzą oraz doradzić jak odnieść sukces w sieci.

Film staje się coraz popularniejszym formatem wykorzystywanym w komunikacji. Korzystają z niego zarówno duże korporacje, jak i lokalni przedsiębiorcy. Według badań IAB firmy wydały w roku 2014 ponad 195 mln złotych na samą reklamę wideo. Ostatnim przykładem na rosnącą popularność tego kanału komunikacji jest fakt, że w jednym z najpopularniejszych internetowych talk show wziął udział prezydent Bronisław Komorowski.

Największy wkład w rozwój internetowego wideo niewątpliwe ma YouTube, który nie tylko stał się największą internetową telewizją o ogólnoświatowym zasięgu, ale również dał możliwość zarabiania wielu osobom na świeci. Już 16 kwietnia mieszkańcy Szczecina dowiedzą się jak zacząć swoją przygodę z kręceniem filmów oraz jak niskim nakładem pracy zwiększyć oglądalność i lepiej zaangażować widzów w naszą twórczość. Dowiemy się również dlaczego wiele firm decyduje się na wykorzystanie filmów w komunikacji z klientami.

Podczas 14 Czwartku Social Media w Szczecinie goście będą mieli możliwość posłuchać Karoliny Woźniak, która od ponad 5 lat współtworzy jeden z najpopularniejszych w Szczecinie serwisów informacyjnych – wSzczecinie.pl oraz coraz popularniejszy wSzczecinie.tv, kolejnym gościem będzie Mateusz Olech, twórca kanału „Matt Olech” oraz Piotr Skowronek znany w internecie jako „ChocolateMilk”. – „Jestem bardzo zadowolony z tego, że Czwartki są postrzegane jako największą cykliczną impreza dla pasjonatów marketingu i nowoczesnej komunikacji. Coraz większe zainteresowanie mediów i lokalnych firm pokazuje, że szczecinianie potrzebują inspiracji w postaci takich spotkań. Cieszę się, że mogę im jej dostarczać. W naszym mieście naprawdę się da!” – podkreśla Kacper Skoczylas, pomysłodawca i organizator Czwartkowych Spotkań Social Media w Szczecinie.

Spotkanie jest darmowe i odbędzie się o godzinie 17:30 w Barze Czystym na Deptaku Bogusława.

AGEDNA:

17:30 - Kacper Skoczylas – przywitanie gości, idea Czwartków Social Media, rozpoczęcie

17:45 – Karolina Woźniak - "Komunikacja z wykorzystaniem filmu - przyszłość, która już się dzieje"

18:10 – Matt Olech – "Jak zostać YouTuberem? Czyli czego powinieneś nie robić decydując się na nagrywanie filmów"

18:45 - Piotr Skowronek - "Co należy robić aby być popularnym w sieci? Czyli jak manipulować internautami żeby nie byli tego świadomi."

19:15 – rozmowy w kuluarach / networking

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Na spotkaniu mile widziani są wszyscy mieszkańcy Szczecina, których interesuje tematyka mediów społecznościowych, marketingu i komunikacji.

Czwartkowe Spotkanie Social Media jest bezpłatne i wymaga jedynie rejestracji na tej stronie

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję