imprezy cykliczne spotkania inne

Czili Wege: wspólny wegański stół, spotkanie z Rafałem Wyszyńskim, warsztaty kulinarne, projekcja filmu „Alma”

Photo by jar [] on Foter.com / CC BY

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 20.01.2018
O której godzinie?
13:00
Za ile?
wegepotrawa na wspólny stół lub 15 złotych do puszki
Opis wydarzenia
Raz w miesiącu zapraszamy  do Piwnicy Kany na popołudniowe czilowanie z potrawami i tematami wege. W programie m.in.: wspólny wegański stół, warsztaty, spotkania, filmy, rozmowy o zdrowym stylu życia i ochronie praw zwierząt. Każda edycja poświęcona będzie innemu zagadnieniu.
20 stycznia spotykamy się z Rafałem Wyszyńskim, dietetykiem, muzykiem, bębniarzem, weganinem i witarianinem z ponad dwudziestoletnim stażem. Poprowadzi dla nas wykład „Dieta Ninja! – czyli dlaczego zakwaszenie organizmu, strzelające kości, stawy i zapchane żyły są niekorzystne dla zdrowia i życia ludzi, zwierząt i środowiska“. Posłuchamy o fizjologii, logice i naturze, czyli patentach i tips&triks na to, jak być zdrowym i szczęśliwym, nie tracąc nerwów, czasu, pieniędzy, przyjaciół i zdrowia w trakcie.

Spotkamy się także z Nata Raw, która poprowadzi dla nas warsztaty, podczas których przygotujemy zupę raw, raw chleb i raw kiełbasę. Natalia od siedmiu lat praktykuje raw food w swoim życiu, prowadzi raw food sklep/restaurację w Szczecinie, a także szkołę raw food i oczyszczenie dla dorosłych i dzieci.

Tradycyjnie już zapraszamy do wspólnego wegestołu na relaks, dzielenie się i smakowanie.

Organizatorami są Fundacja AMAR, Inicjatywa BASTA, Ośrodek Teatralny Kana.

Wstęp to wegepotrawa na wspólny stół lub 15 złotych do puszki.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję