koncerty

Curcuma AKU

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 24.11.2022
O której godzinie?
18:00
Za ile?
50 zł
Opis wydarzenia
Jazzment Klub zaprasza na specjalny, premierowy, akustyczny koncert Curcumy. Po raz pierwszy szczeciński kolektyw, zwycięzca jednego z największych konkursów muzyki rockowej w Polsce - Antyfestu, zaprezentuje na żywo swoje kompozycje w wersjach „bez prądu”.

 

W programie znajdą się zarówno znane i doceniane piosenki z debiutanckiego albumu „Ona”, jak i najnowsze kompozycje, które będzie można usłyszeć na drugim autorskim albumie Curcumy, który ukaże się w 2023 roku. Czy rockowy, gitarowy zespół może zabrzmieć bez hałasujących pieców, głośnych solówek i ciężkiej sekcji rytmicznej?

Curcuma - szczeciński kwintet muzyczny, który tworzą Łukasz "Szurbo" Szulborski (wokal), Jakub „Degóra” Degórski i Tomasz Jóźwiak (gitary), Wojtek „Dziadek” Król (bas) oraz Adam Partyka (perkusja). Ich muzyka to miks melodyjnego rocka i alternatywy z progresywnymi akcentami i polskim tekstem. W skład zespołu wchodzą muzycy współpracujący między innymi z Dawidem Podsiadło, Damianem Ukeje, Łukaszem Drapałą, Kraków Street Band, Ich Troje, My Riot, Chemią. Zespół jest zwycięzcą jednego z najważniejszych w Polsce konkursów muzycznych - Antyfestu, organizowanego przez największą rockową rozgłośnię - Antyradio.

Zespół od kilku lat z powodzeniem koncertuje zarówno w klubach, jak i na dużych imprezach ogólnopolskich i zagranicznych. Dwukrotnie wystąpił na Pol'and'Rock Festiwal, można go było usłyszeć na gali Antyradia obok Organka i brytyjskiego zespołu Lion czy też na Rock for People - jednym z najbardziej popularnych letnich festiwali muzycznych w Czechach, a także na Anty-Sylwestrze Antyradia, gdzie towarzyszył na scenie Nocnemu Kochankowi i grupie Bruklin.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję