spotkania

Co dalej z pl. Orła Białego? Spotkanie na finał prototypowania

fot. fromair.tv

Gdzie?
Szkoła Podstawowa nr 63 przy ul. Grodzkiej 23 | sala gimnastyczna
Kiedy?
Środa, 11.12.2019
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
11 grudnia o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 63, przy ul. Grodzkiej 23 (sala gimnastyczna) mieszkańcy zainteresowani przyszłością placu Orła Białego będą mogli wziąć udział w spotkaniu, podczas którego przedstawiony zostanie szczegółowy raport z badań prototypowych wraz z harmonogramem dalszych prac, zaczynając od tych zaplanowanych na styczeń 2020.

 

Podczas spotkania mieszkańcy poznają wyniki badań, analizy, plan na najbliższe lata oraz dowiedzą się jak będzie wyglądał harmonogram prac w obszarze Starego Miasta, planowanych inwestycji w tym miejscu oraz wprowadzania docelowych rozwiązań komunikacyjnych.

Komentarze
~pic
11.12.2019 18:09

Pic na wodę. Wywalono kupę kasy nie dając mieszkańcom nic w zamian za stracone nerwy, czas i hałas jaki spowosowały niepotrzebne zmiany. Do tego niby konsultacje które sprowadzają się do "przedstawiania nowych zmian" a pomysły mieszkańców idą do kosza. Mam lepszy pomysł. Anulujcie zmiany na placu i róbcie tylko przelewy. Będzie przej szkód.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję