inne

Ciężarówka Coca-Cola w Szczecinie 2017

foto: materiały prasowe / archiwum

Gdzie?
pl. Lotników
Kiedy?
Czwartek, 07.12.2017
O której godzinie?
15:00
Do kiedy?
Czwartek, 07.12.2017
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Ma prawie 14,5 m długości, ponad 4 m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegową skrzynię. Do tego 160 metrów światełek ledowych i ponad 6 tysięcy innych punktów świetlnych. Legendarna amerykańska ciężarówka Coca-Cola ponownie zawita do Szczecina.
Słynna czerwona ciężarówka przyjedzie do naszego miasta w czwartek, 7 grudnia. Pojazd zaparkuje na pl. Lotników, gdzie tego samego dnia rozpocznie się Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy (program i atrakcje tegorocznego jarmarku można znaleźć tutaj).

Ciężarówkę będzie można oglądać w godz. 15:00-20:00. Ale to nie wszystko! W tym czasie dla odwiedzających przygotowano sporo atrakcji. Będzie można m.in.: zrobić zdjęcie w klimatycznym pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Na fanów nowych technologii czekają też wirtualne przejażdżki saniami Świętego Mikołaja. Nie zabraknie również konkursów i gier z nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dwie świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszyły w ogólnopolską trasę 2 grudnia. W ciągu 22 dniu odwiedzą 32 miasta, kreśląc na mapie obrys serca. Poza Szczecinem zatrzymają się w m.in.: Elblągu, Zielonej Górze, Płocku, Głogowie, Poznaniu, Pułtusku, Wałbrzychu, Sochaczewie, Legnicy, Bytomiu, Skierniewicach, Nysie.

- To kolejny rok kiedy świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród 32 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć w naszych wydarzeniach – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

W Szczecinie ciężarówkę Coca-Cola gościliśmy już dwa lata temu.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję