koncerty

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Komeda Project [WSPÓLNE BRZMIENIA]

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 30.06.2019
O której godzinie?
18:00
Za ile?
45 i 65 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Koncert jubileuszowy odbędzie się w Złotej Sali Symfonicznej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w niedzielny wieczór, 30 czerwca 2019 roku, o godz. 18:00. Bilety w cenie 45 zł i 65 zł do nabycia na stronie bilety.fm oraz w punkcie sprzedaży CIKiT na Zamku.

 

W pierwszej części zabierzemy Was w fascynującą muzyczną podróż, ukazującą nasz różnorodny repertuar a cappella, który zagościł na krajowych oraz światowych scenach muzycznych podczas ostatnich pięciu lat.

Druga część koncertu będzie kontynuacją naszego autorskiego projektu Wspólne Brzmienia. Do udziału w szóstej edycji zaprosiliśmy znakomity zespół- Jazz Ensamble pod kierownictwem Katarzyny Stroińskiej-Sierant, która specjalnie na tę okazję stworzyła oryginalne aranżacje na skład jazzowy, kwartet smyczkowy, solistkę oraz chór.

Koncert uświetni wybitna polska wokalistka jazzowa, Dorota Miśkiewicz. Tegoroczna edycja będzie hołdem dla twórczości Krzysztofa Komedy, polskiego kompozytora i pianisty, twórcy muzyki filmowej oraz pioniera jazzu nowoczesnego w Polsce, którego kompozycje (m.in. do filmów Romana Polańskiego) stały się kultowymi symbolami światowej kinematografii.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie profesjonalna oprawa multimedialna, która stanowi dla widzów nieodłączny,atrakcyjny element Wspólnych Brzmień. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli uda się Wam przybyć na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie i wspólnie świętować kolejny jubileusz!

[Dyrygent oraz Chórzyści Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie]

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję