koncerty

BUSLAV

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Studio S-1 Radia Szczecin przy ul. Niedziałkowskiego
Kiedy?
Piątek, 13.10.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Zaraz, po zapewne emocjonujących przesłuchaniach finałowej "złotej dziesiątki" tegorocznego Festiwalu Młodych Talentów, w Studio Koncertowym Radia Szczecin wystąpi pierwsza gwiazda festiwalu, Buslav. Wieczór, 13 października, zapowiada się więc niezwykle ekscytująco! Zapraszamy!
Multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. W 2016 r. wydał swój pierwszy solowy album, czym zdobył sobie uznanie, uzyskując dwie nominacje do Fryderyków 2017: w kategoriach „Fonograficzny Debiut Roku” i „Pop Album Roku”.

Jego muzyka to opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki. Jak sam o sobie twórca mówi: „Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic”.

Koncert odbędzie się w ramach 11. edycji ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Talentów, prezentującego inspirujące trendy, nowych wykonawców i premiery twórczości uznanych już artystów. 13 października w Studiu S-1 Radia Szczecin mają miejsce Przesłuchania Konkursowe 10 wykonawców z całej Polski. Po ich występach, jury z Katarzyną Nosowską na czele uda się na obrady, a w tym czasie, Buslav zagra swój koncert. Po jego występie jury ogłosi nazwy trzech konkursowych wykonawców, którzy zagrają 14 października w Arenie Szczecin tuż przed koncertem T.Love.

PROGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH
Studio S-1 Radio Szczecin, wejście od ul. Niedziałkowskiego

16:00 Przesłuchania konkursowe: 10 wykonawców z całej Polski wytypowanych przez jury FMT
20:00 BUSLAV
21:00 Ogłoszenie wyniku przesłuchań konkursowych

Bilety:
przesłuchania wstęp wolny,
koncert Buslava – 20 zł, do nabycia na www.bilety.fm

Więcej informacji o festiwalu tutaj


Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję