targi spotkania inne

Bulwarove. Weekendowa impreza na bulwarach

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Inne daty

30.06.2018 10:00

14.07.2018 10:00

21.07.2018 10:00

Gdzie?
Łasztownia, Nabrzeże Starówka
Kiedy?
Sobota, 30.06.2018
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 01.07.2018
Do której godziny?
22:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Bulwarove to kolejny powód, by zawitać nad Odrę! Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przygotowała cykl eventów odbywających się na najnowszej części wyremontowanych bulwarów – czyli na skwerze na końcu Łasztowni. Przez dwa weekendy każdego miesiąca wakacji na Nabrzeżu Starówka i sąsiadującym z nim skwerze na odwiedzających czekać będą targi jedzenia, designu i sztuki. Leżaki z widokiem na tętniącą życiem marinę i panoramę Szczecina, pyszne jedzenie, do tego gry planszowe w wielkim formacie i inne atrakcje nie tylko dla tych najmłodszych… zapraszamy na Bulwarove!

Przez dwa weekendy każdego miesiąca wakacji na skwerze wieńczącym wyremontowane Nabrzeże Starówka odbywać się będą targi jedzenia, designu i sztuki. Na odwiedzających oprócz wystawców czekać będą niespodzianki przygotowane z myślą o młodszych i starszych. Gry i łamigłówki w wielkim formacie, wygodne pufy i leżaki... wszystko z pięknym widokiem na Wały Chrobrego.

Pierwsza impreza w ramach Bulwarove odbędzie się w weekend 16-17 czerwca, ostatnia – 15-16 września. Ich miejscem będą bulwary na Łasztowni, dokładnie skwer na północnym końcu Nabrzeża Starówka.

- Dla uczestników wydarzeń przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Jednią z nich będzie targ śniadaniowy, na którym pojawią się wyselekcjonowani wystawcy z regionalnymi i designerskimi produktami – mówi Leopold Korytkowski, zastępca dyrektora ds. organizacji imprez w spółce Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

W ramach Bulwarove na Łasztowni zacumuje po raz pierwszy w Szczecinie OpenKitchen - festiwal smaków. Pomysł otwartej kuchni pochodzi ze stolicy Słowenii Lublany. Stamtąd przywiózł go kreator tegoż przedsięwzięcia Uroš Jeraj i zauroczony szczecińskim nadbrzeżem postanowił zacumować pomysł przy Odrze. Idea OpenKitchen polega na skupieniu lokali gastronomicznych w jednym miejscu i czasie. Restauratorzy będą mogli zaprezentować wam swoje najlepsze dania.

Cykl imprez Bulwarove odbędzie się w następujące weekendy:

16-17 czerwca

30 czerwca - 1 lipca

14-15 lipca

21-22 lipca

4-5 sierpnia

25-26 sierpnia

8-9 września

15-16 września

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję