koncerty

BLACK METAL NIGHT FESTIVAL VOL. 2

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 02.10.2021
O której godzinie?
18:00
Za ile?
50-70 zł
Opis wydarzenia
Zagrają: HATE – Black/Death Metal, Rusted Brain – Thrash Metal, Antiflesh – Black Metal, Odium Humani Generis – Black Metal, Fallen Outcast – Heavy/Death.

 

HATE – Black/Death Metal (Warszawa)

Od 1991 roku Hate zapracował na swoją nazwę, prekursorzy jednego z najbardziej wściekłych i bezlitosnych stylów death metalu, jakie pojawiły się na świecie. Wraz z Tremendum z 2017 roku zrobili krok w kierunku mroczniejszego, bardziej klimatycznie zorientowanego na black metal stylu i zaczęli eksplorować słowiański mistycyzm, a nowy album Auric Gates Of Veles odważnie kontynuuje ten kierunek.

Rusted Brain – Thrash Metal (Warszawa)

Muzyka grana przez Rusted Brain charakteryzuje się wściekłymi riffami i wokalami oraz wbijającą w grunt sekcją rytmiczną. Jakkolwiek gatunkowo jest to thrash metal, zespół pełnymi garściami czerpie również z death i black metalu oraz hardcore'u

Antiflesh – Black Metal (Wrocław)

Zespół powstał pod koniec 2013 r. W grudniu 2014 r. światło dzienne ujrzało nasze pierwsze demo „In peccatis Nostris in Sanguine”. Na początku 2020 r. wypuszczony został LP „Ashes” pod patronatem kolumbijskiego tribulacion producions, oraz w tym samym roku zostanie wypuszczony split z Morte zatytułowany „Devilish Union”, któremu przewodniczy singiel „Pieśń o Szubienicy”.

Odium Humani Generis – Black Metal (Łódź)

łódzki zespół black metalowy. Zimna, melancholijna muzyka i osobista, depresyjna warstwa liryczna. Pocztówka z Łodzi. Płyta "Przeddzień" ukaże się 10 października poprzez wytwórnię Cult of Parthenope.

Fallen Outcast – Heavy/Death (Szczecin)

Fallen Outcast – heavy/death metal, ostre riffy i growlowy vocal sprawia , że brzmi to surowo i ciężko aż do szpiku kości. Zespół ze Szczecina został zainicjowany w 2015 przez Darka Michalskiego – gitara i vocal, Tadek Nowak – bass i Przemek Tarkowski – drums.

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/5285-black-metal-night-festival-vol-2-przeclaw-goksir.html

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję