koncerty

Bitamina

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 21.03.2019
O której godzinie?
21:00
Za ile?
50 zł; bilet dostępne na ticketos.pl
Opis wydarzenia
Bitamina ponownie zawita do Szczecina! Tego wieczoru usłyszymy głównie utwory z ich ostatniego albumu zatytułowanego "Kawalerka", który stanowi kontynuację kulowego już "Placu Zabaw", ale też z najnowszego, który jest planowany na wiosnę 2019. Będzie to okazja, aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo.

Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.

Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy, i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

Bilety: 50 PLN, dostępne do wyczerpania.

Ticketos: https://ticketos.pl/event/1478

 

Otwarcie klubu: 19:00

Koncerty Bitamina: 21:00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1187233531427182/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję