sport inne

Bieg charytatywny "Mam Marzenie" 5. RAZ 25h RUN + Nocna 10

foto: materiały prasowe

Gdzie?
okolice Arkonki
Kiedy?
Sobota, 13.07.2019
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Niedziela, 14.07.2019
Do której godziny?
10:00
Opis wydarzenia
W najbliższy weekend, 13–14 lipca, w Szczecinie odbędzie się impreza łącząca bieganie z pomaganiem. Charytatywna impreza Ruchowej Akademii Zdrowia i Fundacji Mam Marzenie – 5. RAZ 25h RUN i Nocna 10 to biegi, z których cały dochód zostanie przeznaczony na spełnianie marzeń dzieci znajdujących się pod opieką Fundacji.

 

Lubisz biegać, a jednocześnie nie jest Ci obojętny los innych? Już w najbliższy weekend, 13–14 lipca, w Szczecinie możliwe będzie połączenie ruchu na świeżym powietrzu z pomaganiem. Charytatywna impreza Ruchowej Akademii Zdrowia i Fundacji Mam Marzenie – 5. RAZ 25h RUN i Nocna 10 to biegi, z których cały dochód zostanie przeznaczony na spełnianie marzeń dzieci znajdujących się pod opieką Fundacji.

Już po raz 5. przy kąpielisku Arkonka w Szczecinie odbędzie się charytatywny bieg trwający nieprzerwanie 25 godzin. Zawody rozpoczną się w sobotę o 9.00 rano obok Szyszka Restaurant&Cafe. Biegacze będą pokonywać trasę aż do 10.00 rano w niedzielę.

Co niezwykle istotne, do biegu można dołączyć w dowolnym momencie. Można też go w każdej chwili przerwać lub skończyć. Jedyne ograniczenie dotyczy pokonanego dystansu – każdy uczestnik musi przebiec minimum 5 km. Im więcej przebiegniesz, tym więcej pieniędzy zasili konto Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia chorych dzieci w wieku 3–18 lat, u których zdiagnozowano chorobę zagrażającą ich życiu.

– 25-godzinny bieg organizowany wspólnie z Ruchową Akademią Zdrowia to już nasza tradycja – mówi Pamela Struś z Fundacji Mam Marzenie. – Nasi Marzyciele codziennie uczestniczą w wyścigu po swoje zdrowie, a dzięki takim inicjatywom jak ta, każdy może im w tym biegu towarzyszyć. Idea pomagania wyraźnie dodaje biegaczom sił.

W ramach tej samej imprezy odbędzie się także bieg nocny – Nocna 10 na dystansie 10 km. Te zawody dla amatorów biegania po ciemku i w niższych temperaturach ruszą w sobotę, 13 lipca, o godz. 22.00.

– Bieg zawsze cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a limit 300 miejsc szybko się wyczerpuje. To wspaniałe, jak dużą popularnością cieszy się idea pomagania innym. Dlatego co roku z wielką przyjemnością organizujemy kolejne edycje tej imprezy – mówi Robert Szych z Ruchowej Akademii Zdrowia, organizator biegu.

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się na stronie: https://www.protiming24.pl/startmeta/MMRAZ25H/registration/.

Regulamin biegu: http://www.protiming24.pl/images/regulaminy/2019/Regulamin%20Mam%20Marzene%205RAZ%2025h%20RUN.pdf


Czas trwania imprezy – 25 godzin

Start: sobota, 13.07.2019 r., godz. 9.00

Meta: niedziela, 14.07.2019 r., godz. 10.00

Organizator: Ruchowa Akademia Zdrowia

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję