warsztaty taniec

Bezpłatne warsztaty tańca irlandzkiego

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Vulcan Training & Consultancy, ul. Ludowa 8c
Kiedy?
Sobota, 17.10.2020
O której godzinie?
12:30
Do kiedy?
Sobota, 17.10.2020
Do której godziny?
14:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Stowarzyszenie Sedinum Celticum zaprasza na wyjątkowe, bezpłatne warsztaty tańca irlandzkiego z muzyką na żywo dla początkujących.

 

Dawka ruchu oraz dobrej zabawy w rytmach skocznej, żywiołowej muzyki irlandzkiej! Wydarzenie zorganizowane będzie w sposób bezpieczny i zgodny z wytycznymi dotyczącymi COVID-19. W ramach zajęć tancerze Sedinum Celticum nauczą podstawowych kroków tańca irlandzkiego, a nowe umiejętności można będzie wykorzystać w praktyce do irlandzkiej muzyki na żywo. Mile widziana każda grupa wiekowa!

Z uwagi na zawieszenie działalności siłowni wydarzenie zostało przeniesione na teren obiektu Vulcan Training & Consultancy, ul. Ludowa 8c.

Stowarzyszenie Sedinum Celticum zajmuje się organizacją warsztatów, występów tanecznych, koncertów, zabaw tanecznych oraz spotkań związanych z kulturą celtycką. Organizacja składa się z tancerzy i muzyków będących pasjonatami kultury celtyckiej związanej z terenami dzisiejszej Irlandii i Szkocji.

Wstęp jest całkowicie wolny. Obowiązują zapisy poprzez e-mail: sedinum.celticum@gmail.com

Link do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/3XG9gW7Po

Projekt realizowany w ramach programu „Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski”.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję