wystawy inne

Bezpłatne korepetycje z matematyki

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Akademia Morska, Wały Chrobrego 1-2, sala nr 19
Kiedy?
Poniedziałek, 05.08.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Piątek, 16.08.2019
Do której godziny?
13:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Bezpłatne korepetycje z matematyki w Akademii Morskiej w Szczecinie już w sierpniu! Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki odbędzie się w Akademii Morskiej w Szczecinie między 5 a 16 sierpnia.

 

Zajęcia poprowadzi wykładowca Akademii Morskiej, dr hab. Lech Kasyk, prof. AM, kierownik Zakładu Matematyki. Dwutygodniowe zajęcia obejmują wszystkie zagadnienia niezbędne, by przygotować się do poprawkowej matury z matematyki na poziomie podstawowym.

Zajęcia są nieobowiązkowe i nie wymagają wcześniejszego zgłoszenia. Chętni mogą zdecydować, które tematy są dla nich najbardziej interesujące czy problematyczne i wziąć udział tylko w wybranych zajęciach. Nie trzeba też być tegorocznym maturzystą, żeby wziąć udział w kursie – do udziału w poprawkowym Pitagorasie zapraszamy każdego, kto chce uzupełnić wiedzę i przygotować się do przyszłych egzaminów.

KIEDY: 5-16 SIERPNIA, GODZ. 10:00-13:00

GDZIE: SALA NR 19 (PARTER), WAŁY CHROBREGO 1-2 (GMACH GŁÓWNY AM)

NA ZAJĘCIA NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, ODBYWAJĄ SIĘ ONE BEZPŁATNIE, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję