wystawy

Bezkresne cięcia w skórze ziemi. Śladami rzeki Kolorado – malownicze kaniony USA

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 01.07.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Sobota, 31.08.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Kaniony to przepastne, wąskie doliny w skorupie ziemskiej, których widok budzi zachwyt, dając jednocześnie wrażenie maleńkości ludzkiej istoty względem natury. Kształtowane milionami lat przez rzeki, wyprażone palącym słońcem, tworzą krajobraz niczym kosmiczny, marsjański.

 

Wystawa „Bezkresne cięcia w skórze Ziemi” jest hołdem i zachwytem nad rzeką Kolorado, płynącą w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, która od wschodu do zachodu tego kontynentu stała się reżyserem powstania wspaniałych krajobrazów, będących elementami parków narodowych: Colorado National Monument, Arches National Park, Zion National Park, Glen Canyon i Grand Canyon.

Autorem fotografii jest Grzegorz Mikołajczyk, członek rzeczywisty Fotoklubu Zamek w Szczecinie, który cały czas kreując swój styl fotograficzny, poszukuje nowych inspiracji i form wyrazu. Znajduje je podróżując po wielu regionach świata, zamykając w obrazie zarówno urywki chwil życia codziennego miast i ich mieszkańców, jak i spektakle kolorów i kształtów uformowane przez naturę. Fotograf może pochwalić się dorobkiem artystycznym w postaci licznych wystaw klubowych oraz m.in. indywidualnej, prezentowanej w 2017, poświęconej wyprawie po Irlandii.


Galeria Fotoklubu Zamek (Hol Wschodni, wejście A)

"Bezkresne cięcia w skórze ziemi. Śladami rzeki Kolorado – malownicze kaniony USA"

01.07.2019 – 31.08.2019

Wstęp wolny

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję