spotkania

Be ECO with US – projekt proekologiczny

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania US, ul. Mickiewicza 64
Kiedy?
Czwartek, 25.11.2021
O której godzinie?
17:00
Do kiedy?
Czwartek, 25.11.2021
Do której godziny?
18:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Ruszyły zapisy na cykl bezpłatnych wykładów popularnonaukowych z zakresu popularyzacji postaw proekologicznych dla wszystkich mieszkańców miasta Szczecin.

 

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób odpowiednio dbać o najbliższe środowisko i lasy, jak zmieni się środowisko w przeciągu najbliższych dekad oraz czym jest zrównoważony rozwój i dlaczego jest on tak istotny przy funkcjonowaniu miast? Tego wszystkiego dowiesz się w ramach projektu Be ECO with US.

Podnoszenie wiedzy i kompetencji z tego zakresu jest niezwykle istotne dla każdego z nas, dlatego wykłady poprowadzą specjaliści z danych dziedzin, którzy w przystępny sposób opowiedzą o tym, jak między innymi dbać o nasze najbliższe środowisko, jakie są innowacyjne metody recyklingu odpadów, jak zmienia się nasz klimat i jaki będzie miał on wpływ na nasze środowisko na przestrzeni najbliższych 30 lat oraz czym jest zrównoważony rozwój i dlaczego jest on tak istotny dla mieszkańców większych miast, a także dla funkcjonowania uczelni wyższych.

Wykłady poprowadzą specjaliści i reprezentanci miasta Szczecin oraz Uniwersytetu Szczecińskiego – między innymi Wiceprezydent Miasta Szczecin Daniel Wacinkiewicz oraz Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego ds. społecznej odpowiedzialności uczelni dr hab. Barbara Kryk, prof. US.

 

Więcej informacji oraz zapisy dostępne na stronie: https://beecowithus.usz.edu.pl/work/wyklady/

 

Wszystkie wykłady odbędą się w Auli Nowej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję