sport

Athletic 4 Games

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Miejski Stadion Lekkoatletyczny w Szczecinie
Kiedy?
Sobota, 31.07.2021
O której godzinie?
08:50
Do kiedy?
Sobota, 31.07.2021
Do której godziny?
19:20
Opis wydarzenia
A4G – Athletic 4 Games – to nowa propozycja dla wszystkich amatorów aktywności fizycznej. Tym razem będziemy startować na stadionie. Chcemy, aby każdy mógł poczuć emocje związane ze startem na profesjonalnym stadionie lekkoatletycznym.

 

Pewnie niejeden i niejedna z Was marzy aby samemu spróbować i poczuć te emocje. Porywalizować jak zawodowcy na prawdziwym stadionie lekkoatletycznym.

Stąd powstał pomysł na Athletic 4 Games – imprezę dla amatorów pod hasłem „Wystartuj i poczuj atmosferę stadionu”. W sztafecie 4 x 400 – poczujcie te emocje jak „Aniołki Matusińskiego", jedna z aniołków – Małgorzata Hołub-Kowalik – jest ambasadorem wydarzenia. Podobnie jak Piotr Lisek, Marcin Lewandowski, Marek Kolbowicz i Jarosław Marendziak.

31 lipca podczas Athletic 4 Games rozegramy dwa rodzaje zawodów:

1. Klasyczny czwórbój lekkoatletyczny czyli: bieg na 60 m, skok w dal, pchnięcie kulą i bieg na 1000 m – to konkurencje, które same w sobie utożsamią sedno lekkiej atletyki – szybkość, technikę, siłę i wytrzymałość.

2. Sztafetę 4 x 400 m – konkurencję, w której w ostatnich latach Polska reprezentacja zarówno męska jak kobieca jest jedną z najmocniejszych ekip na świecie. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się wyjątkowo i przeżyć emocje jakie zawsze wyzwala start na stadionie.

Sposób realizacji poszczególnych konkurencji będzie dostosowany do uczestników – każdy amator poradzi sobie bez problemu nawet jeśli ostatni raz robił to w szkole podstawowej na WF-ie.

Jesteśmy przekonani, że będzie dużo zabawy, mnóstwo uśmiechów i wiele emocji, a start w A4G na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym będziecie wspomnieć bardzo długo.

W zawodach będzie dostępnych 300 pakietów do startów indywidualnych w czwórboju oraz 48 pakietów (dla 4 osób) dla sztafet 4 x 400.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję