spotkania inne

Arena Kobiet vol. 3. Bezpłatne warsztaty dla pań

foto: materiały organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 19.04.2018
O której godzinie?
17:00
Do kiedy?
Czwartek, 19.04.2018
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Kobietowo.pl zaprasza szczecinianki na największe otwarte warsztaty dla kobiet w naszym mieście. Już 19 kwietnia w Netto Arenie!
Arena Kobiet, to prawdopodobnie największe w Polsce otwarte warsztaty dla kobiet, których organizatorem jest Kobietowo.pl. Podczas warsztatów mieszkanki Szczecina mogą wysłuchać prelekcji z trzech obszarów:
  • "Kobieta i prawo",
  • "Kobiecy biznes"
  • "Mój kawałek kobiecości".
Prelekcje te prowadzone są przez ekspertki w swoich dziedzinach.

Dodatkowo Panie mogą skorzystać z oferty licznych wystawców, którzy towarzyszą nam podczas całego wydarzenia. Wszystko dla kobiet i o kobietach.

Arena Kobiet cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań. W listopadowej edycji warsztatów udział wzięło przeszło 200 osób. Przed nami trzecia odsłona warsztatów - Arena Kobiet vol.3, która odbędzie się 19 kwietnia w godz. 17:00-20:00, tradycyjnie już w Arenie Netto w Szczecinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji, która ruszyła już 8 marca. Można jej dokonać za pośrednictwem strony www.evenea.pl

Na szczecinianki czekać będzie moc atrakcji, niespodzianek, ale również wiedzy merytorycznej. Swoją obecność potwierdziło już wielu partnerów, m.in.: Nacionale Nederlanden, Dom Lekarski, Oceanic, Foods By Ann, Pharmaceris, Super Pharm Poland Sp. z o.o., Kobieta i rozwód oraz Urząd Miasta Szczecin z honorowym Mecenatem Miasta Szczecin na czele. Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, które mają chęć spędzić kilka godzin w doborowym towarzystwie innych, wspaniałych Kobiet. Więcej szczegółów na Kobietowo.pl
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję