spotkania

Arena Kobiet. Bezpłatne warsztaty dla pań

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 16.11.2017
O której godzinie?
16:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Już 16 listopada o godz. 16.30 w Arenie Szczecin odbędzie się druga odsłona wyjątkowego wydarzenia o nazwie Arena Kobiet. To spotkanie i warsztaty kierowane do pań tym razem na temat prawa, biznesu i kobiecości. Rejestracja trwa, wstęp jest bezpłatny.
Pierwsza edycja "Największych Bezpłatnych Warsztatów dla Kobiet Arena Kobiet vol. 1" miała miejsce przy okazji istnienia Projektu Zmiana i cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Arena Kobiet vol. 2 odpowiada na aktualne potrzeby kobiet i tym razem będzie zdeterminowana trzema hasłami:
  • „Kobieta i prawo”,
  • „Kobiecy biznes”
  • „Mój kawałek kobiecości”.
W każdej z dziedzin wypowiedzą się zaproszone prelegentki. By wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować na stronie evenea.pl.

Organizatorkami są: Nina Kaczmarek, Anita Gałek z portalu dla Kobiet przedsiębiorczych Kobietowo.pl oraz Joanna Dudziak. Tym razem organizatorki postanowiły dać uczestniczkom jeszcze większą wartość i każda z zarejestrowanych Pań będzie mogła otrzymać elektroniczny certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu. Jego wartością będzie wyniesiona przez każdą uczestniczkę wiedza merytoryczna z zakresów prawa, biznesu i bycia Kobietą po prostu i przede wszystkim.  

Zapraszamy na 3 bloki spotkań, które poprowadzą:
  • Kobieta i prawo - Anna Siewiera
  • Kobiecy biznes - Kasia Czyż
  • Mój kawałek Kobiecości - Asia Cieślik
Każda z zarejestrowanych pań otrzyma upominki od partnerów wydarzenia. Więcej szczegółów tutaj
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję