koncerty

AmfiTunes

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Teatr Letni im. H. Majdaniec
Kiedy?
Niedziela, 07.08.2022
O której godzinie?
19:00
Za ile?
od 119 zł
Opis wydarzenia
Dawid Podsiadło, Brodka i Tymek gwiazdami festiwalu AmfiTunes. Wydarzenie odbędzie się w nowo otwartym Teatrze Letnim w Szczecinie. Oprócz wspomnianych artystów zobaczymy także Ralpha Kaminskiego, Szczyla i zespół rockowy WaluśKraksaKryzys.

 

Festiwal Szczecin AmfiTunes będzie inauguracją otwarcia Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie i odbędzie się dniach 6 – 7 sierpnia 2022 roku.

Wydarzenie będzie okazją do zobaczenia koncertów topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej w nowym obiekcie na kulturalnej mapie miasta.

 

Pierwszego dnia, 6 sierpnia, wystąpią: jeden z liderów polskiej muzyki popularnej, powracający z nadchodzącym nowym albumem, wyprzedający stadiony, Dawid Podsiadło, tworzący wyjątkowe spektakle artystyczne Ralph Kaminski i bezkompromisowy, rockowy zespół WaluśKraksaKryzys.

Drugiego dnia, 7 sierpnia, będzie można zobaczyć koncerty kolejnych uznanych i popularnych artystów. Pierwszą z nich będzie Brodka, której twórczości nie trzeba nikomu przedstawiać. Na scenie pojawi się również nie zamykający się w poszczególnych gatunkach Tymek, oraz młody, z świetnie przyjętym debiutanckim albumem Szczyl.

 

Festiwal będzie częścią projektu Floating Garden. W jego ramach Szczecin dokonuje inwestycji i działań mających na celu bycia miastem jeszcze bardziej ekologicznym, m.in. poprzez rewitalizację starych obiektów czy uruchomienie spalarni odpadów Eco Generator.

Bilety będą dostępne od wtorku, 19 kwietnia 2022 roku, od godz. 12:00 na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/amfitunes/.

Organizatorami wydarzenia są: Szczecińska Agencja Artystyczna oraz agencja MUZK, a partnerami Amfiteatr Szczecin oraz Miasto Szczecin.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję